NÁŠ PŘÍBĚH

KDO JSME?

Znát nás můžete například z Hithit kampaně “Dřevo voní”, ve které jste nám přispěli téměř 150 tisíc Kč na otevření tohoto e-shopu, nebo ze soutěže “Nastartujtese 2017“, kterou jsme vyhráli s projektem “Boem Audio

Jsme tým ambiciózních mladých lidí, které spojuje láska k přírodě a designu. Máme spoustu nápadů a věříme, že naší společnou prací z nich vzniknou produkty, které si zamilujete.

CO JE NÁŠ CÍL?

Naším cílem je postupně vytvořit nabídku produktů pro kompletní vybavení interiéru i exteriéru. Naším posláním je nahrazovat plast dřevem, a tak se podílet na budování udržitelné společnosti. To chceme dokázat nejen v produktech pro domácnost, ale například i v elektrospotřebičích, pro které se u nás vžil název “dřevoelektronika”.

Někdo možná vidí budoucnost v plastu. Pro nás je ale důležitá udržitelná budoucnost, a proto Dřevo voní…

tym drevo voni michal trodler

Michal Trödler

Tak dlouho jsem vybíral mezi architekturou a designem, až jsem skončil v truhlářské firmě. Dvouletá praxe mi dala nový pohled na věc, a já se zamiloval do tajů dřevovýroby. Svou lásku ale šířím dál, a protože v Dřevo voní jsem odpovědný i za vizuální komunikaci a vzhled produktů, závisí moje výsledky na zkušenosti každého z Vás.
Takže pokud se Vám u nás něco líbí nebo naopak, napište mi!

tym drevo voni michal zobac

Michal Zobač

Odjakživa se na věci koukám jinak. Stále hledám nový úhel pohledu a myslím si, že umět vyprávět příběh beze slov je to pravé umění. I proto jsem v Dřevo voní odpovědný za foto a video produkci. Mojí největší ambicí je přiblížit Vám současnost i budoucnost naší firmy. Obě jsou totiž skvělé! Pokud máte jakékoliv otázky, připomínky nebo si jen chcete popovídat ohledně těchto témat, zkontaktujte mě.

Jakub Trödler

Civilizace a obchod by bez sebe nemohly existovat. Možná proto mě vždy obchodování zajímalo. Trvalo mi ale pár let, než jsem pochopil, že dobrý obchod znamená nejen spokojeného obchodníka, ale především zákazníka. Mým cílem ve Dřevo voní je získávat Vaše doporučení. Vaše spokojenost je pro mě radost.